...CONTENTI?

sabato 6 luglio 2019

Чому VETJVER JICKIEL®? Тому що ви будете дякувати нам. Останні доступні пляшки.


Дійсно неймовірно. З цією незвичайною коштовністю ми знали, що ми розкриваємо двері, але дивуємося, дозвольте нам ... Ви не можете пережити це. Здивування все ще на цьому mouillette і не розчиняється! Vetjver настільки добре побудований, що може зайняти кілька місяців, але до цього не звикаєш ... Ніколи не набридає!
Немає більш розкішного, більш красивого, багатшого Vetiver. Природні есенції, рідкісні, виняткові і дорогоцінні, на висоті свого виразного потенціалу, об'єднуються в епохальний аромат: тільки древній сандаловий дерево Майсур! Ніякої синтетичної сандалі! Безлад феєричних таємниць! Містить оригінальну базу Sumatrex! Основа 40-х років, з особливою вибіркою натуральної настойки мускусу оленя, неповторна! Просто тому, що він містить ту базу, той історичний і безцінний камінь, але чи розумієте ви? Це означає бути BEYOND ... Beyond Desire. За межами мрії. Унікальний і неповторний шматок божевільного ЯКІСТЬ! Сексуальна і елегантна. Ласкає, життєво важливе, бадьорить! Глибоке зелене світло випромінюється, як у найпрекрасніших смарагдах. Це велич вибору і урочистий досвід. Композиція, здатна незрівнянно віртуозна. Такий вибір є вищим і царственним; і як кажуть всі ті, хто носив її до сьогоднішнього дня: неможливо подумати про можливість отримати більше! 


VETJVER JICKIEL®. Haute Parfumerie à Venise. Краще, якщо поспішати.Contacts: <jicky2.0@gmail.com>

Nessun commento:

Posta un commento

Nous sommes ici pour révérer l'affection que nous recevons, avec dévouement et engagement. Nous voulons accompagner les amis sur le chemin de la beauté avec les compétences et la loyauté qui nous différencient, dans un monde de menteurs et incompétents. Tempo da perdere con approfittatori e perditempo ne abbiamo sempre meno: francamente, non ne abbiamo più.

Possono commentare liberamente solo gli amici e sostenitori. I quali hanno accesso all'under-Blog ed ai contenuti più esclusivi, ricevono sempre risposta e hanno precedenza su tutti gli altri.

I messaggi contenenti link pubblicitari, o comunque non autorizzati, vengono eliminati da sistemi automatici.

J!cky 2.0