...CONTENTI?

domenica 1 dicembre 2019

VETJVER JICKIEL®. Le Plus Beau Vetiver.


Дійсно дивно. З цього незвичайного коштовність ми знали, як прорватися відкритих дверей, але подив, Дай нам... Ви не отримаєте над ним. Подив все ще знаходиться на цьому mouillette і не розчиниться! Веджвер так добре побудовані, що вони можуть пройти місяці, але ви не звикнути до нього... Він ніколи не приходить до нудьги!
Існує не більш розкішним, більш красивий, багатшим ветивер. Природні есенції, найбільш рідкісні, ексклюзивні і дорогоцінні, максимум їх виразних можливостей, зливаються в епохальних ароматі: тільки стародавній Сансало Майсуру! Ні синтетичних сандалі! Загадка чарівні секрети! Містить оригінальну базу Sumatrex! База 1940-х, з особливим вибором природної настоянки оленів мох, неповторним! Просто тому, що вона містить цю базу, що історична і безцінна перлина, але ви розумієте? Це означає бути СТАРШЕ...  За бажання. За мрією. Унікальний і неповторний шматок божевільної якості! Сексуально і елегантно. Ласкавий, життєво важливо, підбадьорливий! З глибокої зеленої випроміненого світлом, як і в найкрасивіших смарагдів. Це велич урочистого вибору і досвіду. Композиція здатна недосяжною віртуозністю. Такий вибір є вищим і царственним; і як кожен, хто носив його на сьогоднішній день каже: неможливо думати, що ви можете досягти більшого!

VETJVER JICKIEL®. Haute Parfumerie à Venise. PRESENTAZIONE UFFICIALE. 


Contacts: <jicky2.0@gmail.com>


Nessun commento:

Posta un commento

Nous sommes ici pour révérer l'affection que nous recevons, avec dévouement et engagement. Nous voulons accompagner les amis sur le chemin de la beauté avec les compétences et la loyauté qui nous différencient, dans un monde de menteurs et incompétents.

Apprezziamo e favoriamo i commenti alle creazioni JICKIEL®, nei post a tema, da parte di quanti le hanno fatte proprie e desiderano renderci partecipi della loro esperienza. Ed i commenti alla profumeria vintage meritevole di revival nei post dedicati. Non abbiamo palle per tutto il resto.

Grazie.

Dal fondo di tutti gli altri tipi di post, dal 2018 i commenti, link pubblicitari, etc, vengono filtrati dal sistema e cancellati: già perdiamo tempo a recensire un mare di stronz*** commerciali, ci manca pure che ci perdiamo nei commenti alle recensioni delle stronz***...

La vita è breve anche in Profumeria, diamo importanza alle cose che contano, per tutto il resto "spazziamo la moneta per quello che vale"...

Sweep the moneda for what it's worth :)

J!cky 2.0